O společnosti

Společnost Biotherm s. r. o., se, od svého založení v roce 2010, zabývá prodejem a distribucí kvalitních, ekologických paliv a biopaliv, tj. paliv, vyrobených z obnovitelných zdrojů energie. Hlavním cílem společnosti Biotherm je aktivně přispívat k rozvoji využívání biomasy při výrobě tepelné a elektrické energie v České republice.

Společnost Biotherm nabízí svým zákazníkům nejen kvalitní ekologická paliva za příznivé ceny, ale stará se rovněž i o kompletní dodavatelské řešení včetně logistického plánování (z centrálního skladu nebo z výrobního podniku) přímo k odběrateli.

Společnost Biotherm zajišťuje nejen dodávky maloobchodním odběratelům, ale realizuje i distribuci velkoodběratelských celkům, a to až do 10 000 tun. Jsme tedy připraveni na partnerskou spolupráci s veřejnou, komunální i průmyslovou sférou s důrazem na sociální i ekonomickou prospěšnost všech zúčastněných, při zachování co nejmenšího negativního zatížení životního prostředí.

Produkty nabízené společností Biotherm jsou vyráběny výhradně v České republice společností Enviterm a.s. a splňují nejpřísnější Evropské normy. Právě proto je jejich spalování vysoce efektivní ve všech známých typech automatických kotlů. Samozřejmostí je, že jsou tyto produkty opatřeny veškerými potřebnými certifikáty, které zaručují nejvyšší možnou kvalitu.

Veškerý námi nabízený sortiment dokážeme dopravit kamkoliv po České republice. Osobní odběr je možný přímo v centrálním skladu společnosti Biotherm v Hradci Králové. Pro zkvalitnění služeb, nabízíme všem zákazníkům dodání zboží sedm dní v týdnu.

Bližší informace na telefonním čísle 800 88 87 86

 


Porovnání nákladů na vytápění

Novinka na trhu!

V prodeji dlouhohořící brikety z rýžové slámy.

Extrémě dlouhá doba hoření CENA 6,- Kč/kg